​Hansgrohe Raindance E, duș suspendat 300 1jet EcoSmart cu braț de duș, crom, HAN-26251000
Cod: HAN-26251000
Neevaluat
In stoc la furnizor (3 buc)
Livrare la:
Informaţii detaliate
Descriere detaliată a produsului
hansgrohelogo-1
Descrierea și parametrii produsului
  • Include: duș deasupra, admisie în tavan
  • Dimensiune cap de dus: 300x300 mm
  • Tipul fluxului: RainAir
  • Rotulă: unghi reglabil al dușului superior
  • Material disc cu jet de apă: metal
  • Alimentare cu alamă din tavan
  • Lungimea de alimentare de la tavan: 100 mm
  • Debit maxim la 0,3 MPa: 7,4 l/min
  • Debit RainAir (la 0,3 MPa): 7,4 l/min
  • Min. presiune de curgere: 1,5 bar