Aqualine, element de încălzire BONDECO 500x926mm, alb, DC592W
Cod: DC592WProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Radiatoare (baie și design) |
|---|---|
| Garanţie: | 24 de luni |
| Greutate: | 12.33 kg |
| EAN: | 8590913124938 |
| Producător: | Aqualine |
| Serie: | Aqualine BONDECO |
| Culoare: | Alb |
| Lăţime: | 500 |
| Înălţime: | 926 |
| Putere (W): | 442 |
| Distanța dintre atașamente: | 450 |
| Serie: | BONDECO |
| Ambalare: | 1 |
| Formă: | Formă H |
| Recomandat e. tija de incalzire: | 400 |
| Posibilitate de incalzire: | Ústredné vykurovanie;Elektrické vykurovanie;Kombinované vykurovanie |
| Scădere de temperatură: | 75/65/20 °C |
| Dimensiune: | 500x926 mm |
| Volum: | 3.7 |
| Material: | Oţel |
| Garanție: | 2 ani |
| Presiune maximă de funcționare: | 3 |
| EAN: | 8590913124938 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
Echipamente de baie la preturi care va multumesc
Țara de origine: Republica Cehă
www: www.aqualine.cz

