Baterie lavoar înalt Rea Hunter, h-270 mm, oțel periat, REA-B6681
Cod: REA-B6681Descriere detaliată a produsului

Eleganță pentru băi moderne
Bateria înaltă pentru lavoar Hunter din oțel periat este o soluție elegantă concepută pentru băi moderne. Datorită corpului său înalt, acest model este ideal pentru instalarea directă pe blat, lângă lavoarele de pe blat.
Tratament de suprafață Oțel periat (PVD)
Stratul de acoperire PVD avansat din punct de vedere tehnologic oferă o rezistență excepțională la zgârieturi și coroziune. Finisajul satinat este foarte practic, deoarece reduce eficient vizibilitatea petelor de apă și a amprentelor.


Confort și durabilitate
Brațul profilat cu rază de acțiune sporită crește semnificativ confortul utilizării chiuvetei și facilitează spălarea zilnică. Corpul din alamă de înaltă calitate și cartușul ceramic garantează stabilitate deplină și durabilitate pe termen lung.
Design modern al seriei Hunter
Linia subțire și minimalistă, combinată cu mânerul ergonomic, asigură integrarea perfectă a modelului Hunter în arhitectura modernă a băii. Designul a fost optimizat pentru lavoarele de blat, asigurând spațiu suficient și confort pentru utilizarea zilnică.

| Producător | Rea |
| Serie | Vânător |
| Cod produs | REA-B6681 |
| EAN | 5906366030062 |
| Tip baterie | Baterie înaltă pentru lavoar |
| Culoare | Oțel periat |
| Tratament de suprafață | PVD |
| Înălţime | 270 mm |
| Material | Alamă |
| Cartuş | Ceramică |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366030062 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Hunter |
| Culoare: | Oţel |
| Înălţime: | 270 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 165 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6681 |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 165 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366030062 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
