Erga Astat, baterie de cadă cu montare pe perete și set de duș manual, negru mat, ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22
Cod: ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22Descriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Astatină Erga |
| Tip | Baterie de cadă cu montare pe perete și duș manual |
| Setați conținutul | Baterie de perete + duș manual cu 5 funcții + furtun de duș de 150 cm + suport de perete + excentrice + elemente de montare |
| Controlul bateriei | Pârghie, mecanică, cu prindere simplă |
| Cartuş | Ceramică 35 mm, înlocuibilă |
| Scufunda | Fix, cu comutator mecanic |
| Duș de mână | 5 funcții, cu suport de perete |
| Furtun de duș | 150 cm, sistem anti-răsucire |
| Material | Oțel acoperit cu pulbere + plastic |
| Tratament de suprafață | Vopsire în câmp electrostatic, mată |
| Culoare | Negru mat |
| Tip de montare | Montare pe perete, cu două găuri |
| Pasul de conectare | 150 mm (cu excentrice în pachet) |
| Conexiune la apă | 3/4" |
| Racord furtun | 1/2" |
| Clasa de debit | Cu |
| Temperatura maximă | 90°C |
| Presiune recomandată | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Declarație de conformitate | MN/20112019 |
| Cod | ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de baie |
|---|---|
| Greutate: | 1.5 kg |
| EAN: | 5904202159793 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Astat |
| Culoare: | Negru |
| Material: | Plastic, Oțel |
| Asamblare: | Pe perete |
| Tip: | baterii de cadă cu manetă |
| EAN: | 5904202159793 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




