Erga Boss, set de duș manual cu suport pentru spot, negru mat, ERG-YKA-BP.BOSS-BLK
Cod: ERG-YKA-BP.BOSS-BLKDescriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Șeful Erga |
| Tip | Set de duș (duș manual + furtun + suport) |
| Forma capului | Rotund, cu funcție unică |
| Materialul capului | Plastic ABS cu acoperire cu pulbere |
| Duze | Silicon, sistem anticalcar |
| Furtun | 150 cm, oțel inoxidabil împletit, sistem anti-răsucire |
| Deținător | Montare pe perete (prin găurire) |
| Conexiune | Filet standard 1/2" |
| Material (total) | Oțel / Plastic ABS |
| Tratament de suprafață | Vopsire în câmp electrostatic, mată |
| Culoare | Negru mat |
| Declarație de conformitate | CI/2603/2021 |
| Cod | ERG-YKA-BP.BOSS-BLK |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Robinete de dus |
|---|---|
| Greutate: | 0.45 kg |
| EAN: | 5904202146489 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Boss |
| Culoare: | Negru |
| Lungime: | 1500 |
| Material: | ABS, Oțel |
| Tip: | Sprcha - ručné sprchové sady |
| Diametru de conectare 1: | 1/2" M |
| EAN: | 5904202146489 |
| Numărul de funcții ale capului: | 1 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




