Erga Fonti, perie de toaleta de sine statatoare, neagra, ERG-YKA-P.FONTI-FB
Cod: ERG-YKA-P.FONTI-FBDescriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Erga Fonti |
| Tip | Perie de toaletă independentă |
| Metoda de montare | Independent (fără găurire) |
| Material | Oțel acoperit cu pulbere + plastic |
| Culoare | Negru mat |
| Tratament de suprafață | Vopsire în câmp electrostatic, mată |
| Diametrul bazei | 9,5 cm |
| Înălțime totală | 39 cm |
| Înălțimea ambalajului | 27 cm |
| Tavă internă | Tavă de colectare a picăturilor din plastic detașabilă (albă) |
| Culoarea capului | Negru |
| Capete de schimb compatibile | V.KC-WC, V.KB-WC, V.KBWC-SILKA, V.KCWC-SILKA |
| Cod | ERG-YKA-P.FONTI-FB |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perii de toaletă |
|---|---|
| Greutate: | 0.52 kg |
| EAN: | 5904202156327 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Fonti |
| Culoare: | Negru |
| Lungime: | 95 |
| Lăţime: | 95 |
| Înălţime: | 390 |
| Material: | Plastic, Oțel |
| Formă: | cu colțuri drepte |
| Asamblare: | sine stătătoare |
| Tip: | Accesorii de baie – perie WC |
| EAN: | 5904202156327 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




