Erga Goba, set de dus cu baterie termostatica, dus cu efect de ploaie 30x30cm, crom, ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHR
Cod: ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHRDescriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Erga Goba |
| Tip | Coloană de duș cu mixer termostatic (montare pe perete) |
| Setați conținutul | Baterie termostatică + duș tip ploaie 30 × 30 cm + duș manual + furtun + tijă |
| Controlul bateriei | Termostat |
| Cartuş | Termostat ceramic 35 mm |
| Siguranță de siguranță | 38°C |
| Duș deasupra capului | 30 × 30 cm, Anti-calcar, unghi reglabil |
| Duș de mână | Duze din silicon anticalcar |
| Furtun de duș | 150 cm, sistem anti-răsucire |
| Tijă | Oțel inoxidabil, reglabil pe înălțime 80–115 cm |
| Material | Alamă / oțel inoxidabil / plastic ABS |
| Tratament de suprafață | Crom electrolizat, lucios |
| Culoare | Crom |
| Tip de montare | Montare pe perete, cu două găuri |
| Pasul de conectare | 150 mm (reglare 130–170 mm cu excentrice) |
| Conexiune la apă | 3/4" |
| Racord furtun | 1/2" |
| Conectarea dușului de deasupra capului | 3/8" |
| Clasa de debit | Cu |
| Presiunea de lucru | 1–5 bari |
| Temperatura maximă | 90°C |
| Cod | ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHR |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baie |
|---|---|
| Greutate: | 5 kg |
| EAN: | 5904202159267 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Goba |
| Culoare: | Crom |
| Înălţime: | 1190 |
| Material: | ABS, Oțel, Cupru |
| Asamblare: | Montaj pe perete 150 mm |
| Tip: | Baterii – seturi de duș |
| Ovládanie: | Termostat |
| EAN: | 5904202159267 |
| Dimensiunea dușului cu cap (mm): | 300x300 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




