Erga HD, chiuvetă din oțel cu 1,5 camere 600x490x160 mm + sifon, finisaj satinat periat, ERG-MLS-HD6049BS
Cod: ERG-MLS-HD6049BSDescriere detaliată a produsului
O chiuvetă de bucătărie modernă cu o singură cuvă, fabricată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, cu un finisaj satinat elegant și neted, care strălucește ușor în lumină. Este soluția ideală pentru bucătăria ta, combinând funcționalitatea cu estetica.
- Producător: Erga
- Tip: chiuvetă de bucătărie din oțel inoxidabil cu 1,5 cuve
- Culoare: Oțel periat / SATIN PERIAT
- Finisaj suprafață: suprafață netedă, lăptoasă, strălucitoare
- Dimensiuni chiuvetă de bucătărie: 600 mm x 490 mm x 160 mm
- Dimensiunile camerei 1: mai mare 335 x 420 mm
- Dimensiunile camerei 2: mai mică 153 x 300 mm
- Lățimea minimă a dulapului de la: 60 cm
- Setul include: chiuvetă de bucătărie, sifon, kit de instalare
- Material chiuvetă: Oțel inoxidabil 201
- Grosimea metalului fără tratament de suprafață: 0,6 mm
- Orificiu pentru baterie: Nu
- Orificiu pentru dozatorul de detergent: Nu
- Orificiu de preaplin în cameră: Da
- Sifon inclus în prețul kitului: Da
- Instalare: încastrată în blatul de lucru de sus
Parametri suplimentari
| Categorie: | Chiuvete cu 1,5 camere |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 3.72 kg |
| EAN: | 5905811991484 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga HD |
| Culoare: | Oţel |
| Lungime: | 600 |
| Lăţime: | 490 |
| Înălţime: | 160 |
| Material: | oceľ 201 |
| Numărul de camere: | 1,5 |
| Tip: | chiuvete de bucătărie- chiuvete din oțel inoxidabil |
| Dimensiunea căzii: | 335 mm x 420 mm |
| Sifon inclus in pret: | Da |
| Orificiul bateriei: | Nu |
| Deschiderea dozatorului: | Nie |
| Orificiu de preaplin în cadă: | Áno |
| Grosimea metalului: | 0,6 mm |
| Lățimea dulapului de la [mm]: | 600 |
| Tratarea suprafeței: | Oțel periat / BRUSHED SATIN |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
