Erga Madrid, suport hârtie igienică cu perie și dozator de hârtie, 3 în 1, alb-maro natural, ERG-YKA-P.MADRYT-WHT
Cod: ERG-YKA-P.MADRYT-WHTDescriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Erga Madrid |
| Tip | Suport independent 3 în 1 (perie de toaletă + suport pentru hârtie + distribuitor de role de rezervă) |
| Metoda de montare | Independent (fără găurire), auto-asamblare |
| Material | Oțel vopsit în câmp electrostatic + bambus natural + sticlă securizată |
| Culoare | Alb mat + bambus |
| Înălțime totală | 63 cm |
| Înălțimea periei cu suport | 38 cm |
| Dimensiuni de bază | 24 × 15 cm |
| Capacitatea tăvii | 1 + 4 role de hârtie igienică |
| Tipul periei de toaletă | Închis, cu capac de bambus |
| Tavă internă | Tavă de scurgere detașabilă din PVC |
| Compartiment de sticlă | Sticlă securizată, detașabilă |
| Cod | ERG-YKA-P.MADRYT-WHT |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perii de toaletă |
|---|---|
| Greutate: | 2.17 kg |
| EAN: | 5904202159298 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Madryt |
| Culoare: | Alb, Maro |
| Lungime: | 240 |
| Lăţime: | 150 |
| Înălţime: | 630 |
| Material: | Plastic, Oțel |
| Asamblare: | De așezat |
| Tip: | Accesorii de baie – perie WC |
| EAN: | 5904202159298 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




