Erga Pap, suport pentru hârtie igienică cu perie și dozator de hârtie, negru mat, ERG-YKA-P.PAP-WC-FB
Cod: ERG-YKA-P.PAP-WC-FBDescriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Erga Pap |
| Tip | Suport independent 3 în 1 (perie de toaletă + suport pentru hârtie + distribuitor de role de rezervă) |
| Metoda de montare | Independent (fără găurire), auto-asamblare |
| Material | Oțel / plastic acoperit cu pulbere |
| Culoare | Negru mat |
| Înălțimea suportului | 60,5 cm |
| Înălțimea periei cu suport | 38 cm |
| Înălțimea suportului de rolă de schimb | 40 cm |
| Dimensiuni de bază | 12,5 × 24 cm |
| Tipul periei de toaletă | Închis, cu capac metalic |
| Tavă internă | Tavă de scurgere detașabilă |
| Culoarea perilor | Negru |
| Greutate | 1,33 kg |
| EAN | 5904202158352 |
| Cod | ERG-YKA-P.PAP-WC-FB |
Produs original ERGA • Vândut de HeavenShop • Garanție: 24 de luni
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perii de toaletă |
|---|---|
| Greutate: | 1.33 kg |
| EAN: | 5904202158352 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Pap |
| Culoare: | Negru |
| Lungime: | 240 |
| Lăţime: | 125 |
| Înălţime: | 605 |
| Asamblare: | De așezat |
| Tip: | Accesorii de baie – perie WC |
| EAN: | 5904202158352 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




