Erga Trio, baterie cadă cu 3 găuri, crom, ERG-YKA-BW.TRIO
Cod: ERG-YKA-BW.TRIODescriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Erga Trio |
| Tip | Baterie cadă cu 3 găuri și duș manual (montare pe marginea căzii) |
| Controla | cu o singură pârghie, mecanică |
| Materialul corpului | Alamă |
| Materialul componentei | Alamă / oțel cromat / plastic ABS |
| Tratament de suprafață | Crom electrolizat, lucios |
| Culoare | Crom |
| Cartuş | Ceramică 35 mm, înlocuibilă |
| Scufunda | Solid, plat cu efect de cascadă |
| Comutator | Duș mecanic (cascadă/manual) |
| Duș de mână | Cu greutăți și duze anticalcare din silicon |
| Furtun de duș | Oțel inoxidabil împletit, 150 cm |
| Furtunuri de conectare | 2× 50 cm (1/2") + 1× 50 cm (3/8") oțel inoxidabil împletit |
| Clasa de debit | Cu |
| Temperatura maximă | 90°C |
| Presiune recomandată | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Standard | EN 817:2008 |
| Cod | ERG-YKA-BW.TRIO |
⚠ Verificați dimensiunile instalației înainte de cumpărare: Furtunurile de conectare din pachet au o lungime de 50 cm. În funcție de amplasarea robinetului, poate fi necesar să achiziționați separat furtunuri de prelungire mai lungi.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de baie |
|---|---|
| Greutate: | 3.5 kg |
| EAN: | 5904202143099 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Trio |
| Culoare: | Crom |
| Material: | ABS, Cupru |
| Asamblare: | Na vaňu |
| Tip: | baterie de vană |
| Ovládanie: | Pákové |
| EAN: | 5904202143099 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




