Lampă suspendată Toolight 1xE27, APP1836-1CP, negru-maro, OSW-00639
Cod: OSW-00639Descriere detaliată a produsului
Date tehnice:
- Producător: Toolight
- Tip lampă: Tavan - pandantiv
- Lățime (mm): 400
- Înălțime (mm): 210
- Lungimea firului (mm): 900
- Sursă de alimentare: rețea ~220V - ~240V
- Material: iarbă de bambus / șnur de iută
- Flux luminos: determinat de bec
- Culoarea lămpii: negru, maro
- Număr de puncte de iluminat: 1
- Fir utilizat: E27
- Culoarea luminii: determinată de bec
- Clasa energetică: A - G
- Putere maximă a becului: 60W
- Funcții suplimentare: reglarea înălțimii
Beneficii ale produsului:
- Atmosferă unică, atmosferică: Abajurul natural difuzează ușor lumina, creând o atmosferă confortabilă și caldă, ideală pentru relaxare.
- Perfect pentru stilul Boho/Retro: Împletiturile naturale sunt un must-have pentru trendseterii care apreciază măiestria și ecologia.
- Flexibilitate în amplasare: Înălțimea reglabilă vă permite să poziționați cu precizie lumina deasupra mesei de sufragerie, a măsuței de cafea din sufragerie sau din dormitor.
- Utilizare universală: Se potrivește perfect în sufragerie, sufragerie, bucătărie, dormitor sau chiar într-o cafenea elegantă.
- Selectare ușoară a becului: Filamentul universal E27 vă permite să alegeți culoarea și intensitatea luminii în funcție de preferințe (becul nu este inclus).
Caracteristici ale produsului:
- Material: Metal (grilă și structură) și șnur natural din iarbă de bambus/iută (abajururi).
- Culori: Negru (montură) și maro/natur (abajur).
- Tip lampă: Tavan
- Număr de surse de lumină: 1 (un abajur).
- Fir: Universal E27 (permite selectarea ușoară a oricărui bec, de exemplu, bec decorativ Edison).
- Putere maximă a becului: 60W (tradițional) - se recomandă bec LED.
- Caracteristici suplimentare: Înălțime reglabilă de agățare a cablului (lungime cablu aprox. 90 cm).
- Sursă de alimentare: ~220V - ~240V.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 1 kg |
| EAN: | 5906366010903 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Negru, Maro |
| Lăţime: | 400 |
| Cod producator: | OSW-00639 |
| Typ lampy: | APP1836-1CP |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Materiál konštrukcie: | bambus, jutové vlákno |
| Farba lampy: | Čierna, Hnedá |
| Numărul de puncte de lumină: | 1 |
| Použitý závit: | E27 |
| Culoarea luminii (K): | Depinde de bec |
| Clasa energetica: | A |
| Clasa de etanșeitate: | Lipsa de informare |
| Puterea maximă a lămpii: | 60W |
| Alimentare electrică: | Rețea ~ 220V - ~ 240V |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366010903 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
