Lampă suspendată Toolight 3xE27, APP1837-1CP, negru-maro, OSW-00642
Cod: OSW-00642Descriere detaliată a produsului
- Producător: Toolight
- Tip lampă: Tavan - pandantiv
- Culoare: negru, natural
- Material: metal, sfoară de iarbă de bambus
- Lățime: 46 cm
- Înălțime: 21 cm
- Diametrul grilei: 12 cm
- Filet utilizat: 3 x E27
- Putere maximă a becului: 3 x 60W
- Flux luminos: determinat de bec
- Culoarea luminii: determinată de bec
- Alimentare: rețea de 230V
- Număr de puncte de iluminat: 3
- Lungime cablu: 90 cm (reglabil)
- Sursă de lumină inclusă: nu
- Clasa de etanșare: IP20
- Inclus: kit de montare și manual
- Instalare rapidă și fără probleme
Adăugați caracter interiorului dvs. cu o lampă pandantivă elegantă, cu abajur dublu, în nuanță maro cald. Fabricată dintr-o combinație de metal durabil și iarbă de bambus, lampa difuzează ușor lumina și creează o atmosferă confortabilă și atmosferică. Ideală pentru bucătărie, dormitor sau cafenea atmosferică - se va potrivi oriunde armonia și stilul sunt importante. Designul său combină minimalismul modern cu o notă retro și aduce eleganță și confort interiorului.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366010910 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Negru, Maro |
| Lăţime: | 460 |
| Cod producator: | OSW-00642 |
| Typ lampy: | APP1837-1CP |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Aprinde: | nie dotyczy |
| Farba lampy: | Čierna, Hnedá |
| Numărul de puncte de lumină: | 3 |
| Použitý závit: | E27 |
| Culoarea luminii (K): | Depinde de bec |
| Clasa energetica: | A |
| Clasa de etanșeitate: | Lipsa de informare |
| Puterea maximă a lămpii: | 60W |
| Alimentare electrică: | 60W |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366010910 |
| Putere (W): | Rețea ~ 220V - ~ 240V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
