Lampă suspendată Toolight 46cm, 1xE27, APP1838-1F, maro, OSW-01669
Cod: OSW-01669Descriere detaliată a produsului
Date tehnice:
- Producător: Toolight
- Tip lampă: Lampă de tavan
- Lățime (mm): 460
- Înălțimea abajurului (mm): 210
- Alimentare: rețea ~220V - ~240V
- Material: Rafia Grass - sfoară din fibră de palmier
- Flux luminos: determinat de bec
- Culoarea lămpii: negru, maro
- Număr de puncte de iluminat: 1
- Fir utilizat: E27
- Culoarea luminii: determinată de bec
- Putere maximă a becului: 60W
Beneficii și parametri cheie
✔️ Material natural: Utilizare fibră de palmier Conferă lămpii un caracter unic, organic și se încadrează în tendințele ecologice.
✔️ Dimensiuni: Diametru mare 460 mm făcându-l principalul iluminat care va acoperi cu ușurință nevoile majorității încăperilor.
✔️ Filet universal E27: Echipat un punct luminos E27 (max. 60W), permite orice alegere de putere și culoare a becului. Se recomandă utilizarea unui bec decorativ care va accentua structura ajurata a abajurului.
✔️ Stil și culori: Culoarea neutră, maro, a țesăturii tricotate se îmbină ușor cu lemnul, albul și verdele, aducând o atmosferă calmă și liniștitoare interiorului.
Design direct din natură
Secretul acestui model constă în abajurul său unic, realizat din Raffia Grass (un șnur din fibră de palmier) împletit în jurul unui cadru rotund cu strat dublu. Acest material oferă un efect de iluminare plăcut, ajurat, care difuzează ușor lumina în întreaga cameră.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366025150 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Negru, Maro |
| Lăţime: | 450 |
| Cod producator: | OSW-01669 |
| Typ lampy: | APP1838-1F |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Materiál konštrukcie: | kov, jutové vlákno |
| Farba lampy: | Čierna, Hnedá |
| Numărul de puncte de lumină: | 1 |
| Použitý závit: | E27 |
| Culoarea luminii (K): | Depinde de bec |
| Clasa energetica: | A |
| Clasa de etanșeitate: | Lipsa de informare |
| Puterea maximă a lămpii: | 60W |
| Alimentare electrică: | Rețea ~ 220V - ~ 240V |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366025150 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
