Lampă suspendată Toolight Pendant, 1xE27, APP1833-1CP, neagră, OSW-00636
Cod: OSW-00636Descriere detaliată a produsului
Aduceți o atmosferă unică în interiorul dumneavoastră cu o lampă suspendată elegantă, cu abajur dublu negru în formă de pălărie. Lampa este fabricată din metal de înaltă calitate și împletită cu iarbă naturală de bambus, care difuzează ușor lumina și creează o atmosferă plăcută și discretă. Va fi ideală pentru o bucătărie, un dormitor sau o cafenea elegantă. Combină minimalismul modern cu farmecul retro și se potrivește perfect în interioarele boho sau vintage. Înălțimea de suspendare poate fi ușor reglată, astfel încât puteți amplasa lampa într-un anumit loc. Cu mânerul universal E27, puteți alege orice bec potrivit în funcție de nevoile dumneavoastră.
Parametri:
- Culoare: Negru
- Lățime (mm): 610
- Înălțime (mm): 1135
- Adâncime (mm): 610
- Material: Metal / frânghie
- Tip de iluminat: suspendat
- Forma carcasei: rotundă
- Număr de becuri: 1
- Filet bec: E27
- Becuri incluse: Nu
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366010873 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Negru |
| Lăţime: | 610 |
| Înălţime: | 265 |
| Cod producator: | OSW-00636 |
| Typ lampy: | APP1833-1CP |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Lungimea cablului: | 850 |
| Farba lampy: | Čierna |
| Numărul de puncte de lumină: | 1 |
| Použitý závit: | E27 |
| Culoarea luminii (K): | Depinde de bec |
| Clasa energetica: | A |
| Clasa de etanșeitate: | Lipsa de informare |
| Puterea maximă a lămpii: | 60W |
| Alimentare electrică: | Rețea ~ 220V - ~ 240V |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366010873 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
