Mâner de ușă Kuchinox Prima pe feronerie lungă pentru încuietoare de toaletă, patină, LAV-KPR_413A
Cod: LAV-KPR_413AProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Date tehnice:
- Utilizare preconizată: Uși de interior cu o grosime de 38-45 mm
- Clasă: Premium
- Material mâner: aluminiu
- Material placă: Oțel
- Tratament de suprafață: Patină
- Lungimea piesei de mână: 120 mm
- Înălțimea plăcii: 218 mm
- Lățimea plăcii: 45 mm
- Tip de deschidere: Capac de toaletă
- Goluri: 72 mm
- Distanța dintre găurile de montare: 193 mm
- Accesorii de montare incluse: Da
- Șablon de montare inclus: Nu
- Garanție: 2/5 ani *pentru mai multe informații despre garanția extinsă, vă rugăm să citiți termenii garanției din fișierele aferente
Avantajele unui mâner de toaletă pe un accesoriu lung:
✅ Clasă premium cu garanție pe termen lung
✅ Mâner din aluminiu cu placă de oțel pentru durabilitate maximă
✅ Finisaj elegant, platinat, rezistent la uzură
✅ Set complet de asamblare, inclusiv toate elementele necesare
✅ Utilizare universală pentru uși de interior cu o grosime de 38-45 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mânere pe plăcuță lungă |
|---|---|
| Greutate: | 0.4 kg |
| EAN: | 5907791141255 |
| Producător: | Kuchinox |
| Serie: | Kuchinox Prima |
| Culoare: | Patina |
| Tip: | Mâner pentru ușă de interior |
| Determinare: | Interiérové dvere s hrúbkou 38-45 mm |
| Trieda: | Premium |
| Material pentru mâner: | Aluminiu |
| Material scaun toaleta: | Oceľ |
| Dĺžka násadca (mm): | 120 |
| Výška dosky (mm): | 218 |
| Šírka dosky (mm): | 45 |
| Tip de deschidere: | WC vložka |
| Medzery: | 72 mm |
| Rozstup montážnych otvorov (mm): | 193 |
| Vrátane montážnych prvkov: | Áno |
| Vrátane montážnej šablóny: | Nie |
| Garanție: | 2/5 years* (*pozri záručné podmienky) |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Kuchinox oferă soluții funcționale moderne pentru bucătării și băi. Este o companie poloneză cu 20 de ani de experiență în domeniu, care oferă, printre altele, baterii de bucătărie și baie de înaltă calitate, seturi de duș și chiuvete. O gamă largă, design atemporal și durabilitate - marca Kuchniox inspiră și permite crearea unei amenajări interioare originale, practice chiar și cu un buget relativ limitat.
Ce distinge marca Kuchinox? În primul rând, calitatea înaltă a produselor oferite. Bateriile de apă sunt realizate din alamă, au capete rezistente și aeratoare care economisesc apă. Toate produsele au fost concepute pentru confort și calitate. În al doilea rând, un design interesant. - bateriile de baie si bucatarie sunt disponibile in inox, crom si alama. O selecție largă de modele și dimensiuni permite ca produsele să fie adaptate nevoilor și preferințelor individuale. Îți renovezi sau decorezi casa? Cu siguranță veți găsi echipamentul potrivit în oferta Kuchniox.
