Mereo, set de duș: baterie termostatică pentru cadă, montare pe perete, cap de duș manual și furtun, MER-CB60101TSM
Cod: MER-CB60101TSMDescriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Doar |
| Serie | Doar |
| Tip | Set de duș cu termostat (baterie cadă) |
| Setați conținutul | Baterie termostatică cadă + cădiță de duș + duș manual + furtun |
| Controlul bateriei | Termostat |
| Proiecta | Rundă |
| Pas | 150 mm |
| Duș cu placă | 230 × 180 mm, cu articulație pivotantă |
| Duș de mână | 3 moduri: pulverizare / masaj / pulverizare și masaj, filet de 1/2" |
| Caracteristici | Blocare pentru copii 38 °C, Curățare rapidă, Economisire apă |
| Tipul suportului | Cu bară combinată |
| Material | Alamă cromată / oțel inoxidabil / plastic |
| Culoare | Alb / Crom |
| Greutate | 3,8 kg |
| Garanție | 2 ani (5 ani pentru baterie de la producător) |
| EAN | 8592480137014 |
| Cod | MER-CB60101TSM |
Produs original MEREO • Vândut de HeavenShop • Garanție 2 ani (5 ani pentru baterie)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi de duș (baterie și coloană de duș) |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 3.8 kg |
| EAN: | 8592480137014 |
| Producător: | Mereo |
| Serie: | Mereo |
| Culoare: | Crom, Alb |
| Material: | ABS, oțel inox, Cupru |
| Formă: | Rundă |
| Asamblare: | Montaj pe perete 150 mm |
| Tip: | Baterii – seturi de duș |
| Ovládanie: | Termostat |
| Proiecta: | Oblý |
| Pasul atașamentului: | 150 mm |
| Execuţie: | S termostatickou |
| Typ držiaka: | S kombinovanou tyčou |
| Ovládanie batérie: | Termostatická |
| EAN: | 8592480137014 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




