Oglindă LED Rea Zone, 50x70 cm, negru mat, HOM-00302
Cod: HOM-00302Descriere detaliată a produsului

Eleganță de tip loft pentru un interior modern
Oglinda de baie LED Zone 50×70 cm, cu finisaj periat negru, combină eleganța brută cu funcții inteligente. Linia unică de design asimetric – o combinație de două unghiuri drepte și două colțuri ușor rotunjite – face din oglindă o decorațiune originală, ideală pentru interioare industriale sau minimaliste.
Control inteligent al luminii
Variatorul integrat vă permite să modificați ușor intensitatea iluminării în funcție de nevoile dumneavoastră actuale. Doi senzori tactili cu iluminare din spate de pe suprafața oglinzii garantează un răspuns instantaneu și control deplin. Banda luminoasă de-a lungul marginii emite o lumină puternică, neutră - ideală pentru igiena de dimineață sau aplicarea machiajului.


Sistem anti-aburire și durată lungă de viață
Datorită plăcuței de încălzire integrate, sistemul anti-aburire previne depunerea vaporilor de apă pe suprafața oglinzii. Rama metalică solidă, cu finisaj negru periat, maschează amprentele și, împreună cu suprafața oglinzii rezistentă la coroziune, asigură o durată lungă de viață în mediul solicitant și umed al băii.
Un detaliu de design care îți va transforma baia
Oglinda Zone are o formă dreptunghiulară neregulată, cu un profil de ramă asimetric, care îi conferă o senzație de aerisire și lumină. Adâncimea de 25 mm asigură o proiecție compactă față de perete. Este un element de design remarcabil, care sporește caracterul general al spațiului.

| Producător | Rea |
| Serie | Zonă |
| Cod produs | HOM-00302 |
| Lăţime | 500 mm |
| Înălţime | 700 mm |
| Adâncime | 25 mm |
| Culoarea ramei | Negru mat |
| Materialul cadrului | Metal |
| Formă | Dreptunghiular, Neregulat |
| iluminare cu LED-uri | Da |
| Performanţă | 12W |
| Dimmer | Da |
| Anti-aburire | Da |
| Control tactil | Da |
| Garanție | 24 de luni |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Oglinzi cu iluminare LED |
|---|---|
| Greutate: | 10 kg |
| EAN: | 5906366026157 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Zone |
| Culoare: | Negru |
| Lăţime: | 500 |
| Adâncime: | 25 |
| Înălţime: | 700 |
| Formă: | Dreptunghiular |
| Tip: | Oglinzi de baie – cu iluminare LED |
| Putere (W): | 12 |
| Cod producator: | HOM-00302 |
| Iluminat LED: | Da |
| Rám: | Áno |
| Culoarea cadrului: | Negru |
| Material cadru: | Fier |
| Formă: | Obdĺžnikové, Nepravidelné |
| Proti zahmlievaniu: | Áno |
| Garanție: | 2 ani |
| EAN: | 5906366026157 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
