OSRAM, Lampă de tavan pentru baie, ø 325mm, OSRAM, 2640lm, 24W, 3000K, IP44, AC832780055
Cod: AC832780055Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Garanţie: | 24 de luni |
| Greutate: | 0.5 kg |
| EAN: | 4099854105890 |
| Producător: | OSRAM |
| Serie: | OSRAM |
| Lăţime: | 325 |
| Adâncime: | 325 |
| Înălţime: | 72 |
| Medie: | 325 |
| Ambalare: | 1 |
| Material: | Plastic |
| Gradul de acoperire: | IP44 |
| Tensiune: | 230 V |
| Consumul de energie (W): | 24 |
| Culoare LED: | Alb cald (2.800 – 3.000 K) |
| Luminozitate: | 1920 |
| Tipul de iluminare: | LED |
| Garanție: | 2 ani |
| Durată de viață (LED): | 20000 |
| Controlul luminii: | Nu este inclus |
| EAN: | 4099854105890 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
