OSRAM, Lampă de tavan pentru baie ORBIS, ø 400 mm, senzor, OSRAM, 2700 lm, 25 W, IP44, AC36061022M
Cod: AC36061022MDescriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Garanţie: | 24 de luni |
| Greutate: | 1.42 kg |
| EAN: | 4099854448140 |
| Producător: | OSRAM |
| Serie: | OSRAM |
| Lăţime: | 400 |
| Adâncime: | 400 |
| Înălţime: | 90 |
| Medie: | 400 |
| Ambalare: | 1 |
| Material: | Plastic |
| Gradul de acoperire: | IP44 |
| Tensiune: | 230 V |
| Consumul de energie (W): | 25 |
| Culoare LED: | Alb cald (2.800 – 3.000 K) |
| Luminozitate: | 1800 |
| Tipul de iluminare: | LED |
| Garanție: | 2 ani |
| Durată de viață (LED): | 25000 |
| Controlul luminii: | Senzor de mișcare |
| EAN: | 4099854448140 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
