Polysan, paravan de duș THRON ROUND cu sfert de cerc 900x900mm, sticlă transparentă, dreapta, TL2690R-5005
Cod: TL2690R-5005Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Usi glisante |
|---|---|
| Garanţie: | 24 de luni |
| Greutate: | 53.1 kg |
| EAN: | 8590913133671 |
| Producător: | Polysan |
| Serie: | Polysan THRON |
| Culoare: | Crom |
| Lăţime: | 900 |
| Adâncime: | 900 |
| Înălţime: | 2000 |
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Serie: | THRON |
| Ambalare: | 3 |
| Rază: | R550 |
| Formă: | Štvrťkruhové zásteny |
| Tip de deschidere: | Posuvné |
| Tip de umplere: | Sticlă transparentă |
| Modificarea sticlei: | Anti-picături |
| Caracteristici: | Design fără cadru |
| Dimensiune: | 90x90 cm |
| Garanție: | 2 ani |
| Lățimea de intrare (mm): | 480 |
| Direcția de deschidere: | Deschidere dreapta |
| Model 3D: | Da |
| EAN: | 8590913133671 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Česká firma vyrábajúca kúpacie vane rôznych tvarov, hydromasážne a perličkové systémy do týchto vaní, sprchové vaničky a kúty, sprchové zásteny a sprchové masážne panely. Výrobná a obchodná spoločnosť Polysan s.r.o. bola založená roku 1996 ako združenie podnikateľov. Jej sídlo je v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou,. Prvá akrylátová vaňa firmy Polysan tu uzrela svetlo sveta v priebehu roka 1996. Sprvu sa produkcia skladala z iba ôsmich typov vaní, ktoré si rýchlo získali priazeň na domácom trhu. Postupne sa sortiment rozširoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kúty. V súčasnej dobe firma ponúka takmer 100 typov akrylátových kúpacích vaní rôznych tvarov (rohové, excentrické, oválne, obdĺžnikové ..), hydromasážne a perličkové systémy do týchto vaní, sprchové vaničky a kúty, sprchové zásteny a sprchové masážne panely.
