Rea, APLICAȚIE DE PERETE LED G182-W AUR, OSW-07814
Cod: OSW-07814Descriere detaliată a produsului
O lampă de perete elegantă, cu o formă decorativă inspirată de o pană, combinând o ușurință delicată cu un design elegant. Elementul de montare pe perete și partea centrală a structurii sunt realizate din metal auriu, ceea ce conferă întregului un caracter rafinat și o strălucire estetică. Partea transparentă de iluminat din plastic difuzează ușor lumina, evidențiind forma decorativă a lămpii și creând un efect vizual plăcut. Este o alegere excelentă pentru interioare moderne, elegante și subtil luxoase, unde iluminatul îndeplinește și o funcție decorativă.Parametri suplimentari
| Categorie: | Lămpi de perete |
|---|---|
| Greutate: | 5 kg |
| EAN: | 5906366026737 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lăţime: | 110 |
| Înălţime: | 320 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-07814 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | G176-3CP GOLD |
| Tip lampă: | Lampă de perete |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | złota, priehľadný |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Alimentare electrică: | 10W |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366026737 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
