Rea, APLICAȚIE DE TAVAN CU LED PENDENT G173-3CP AUR, OSW-07817
Cod: OSW-07817Descriere detaliată a produsului
Lampa suspendată este un element de iluminat elegant care combină o formă modernă cu un finisaj decorativ. Capacul auriu al tavanului și cele trei elemente luminoase ovale suspendate pe cabluri subțiri creează o compoziție ușoară și eficientă, ce se integrează perfect în interioare elegante și sofisticate. Este un model care atrage atenția prin linia sa fină și combinația armonioasă de metal și detalii transparente. Fiecare dintre elementele luminoase a fost conceput sub forma unui oval alungit. Partea exterioară, realizată din plastic transparent, cu o structură decorativă, difuzează frumos lumina și creează un efect plăcut și melancolic. Detaliul auriu interior subliniază caracterul elegant al lămpii și conferă întregului un aspect coerent și modern. Finisajul auriu al structurii se completează perfect cu aranjamente luminoase, neutre, dar va ieși la fel de eficient în interioare mai expresive și luxoase. Trei pandantive la diferite înălțimi conferă lămpii o lejeritate și un caracter decorativ, datorită cărora lampa poate îndeplini nu numai funcția de iluminat, ci și poate fi un element semnificativ al interiorului. Modelul este perfect pentru un living, o sufragerie, un dormitor, un hol sau o zonă elegantă de relaxare. Este o alegere excelentă pentru persoanele care caută un iluminat care combină funcționalitatea cu estetica modernă și un accent subtil, luxos.Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 5 kg |
| EAN: | 5906366026881 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lăţime: | 150 |
| Înălţime: | 60 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-07817 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | G173-3CP GOLD |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Lungimea cablului: | 700 |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Alimentare electrică: | 21W |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366026881 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
