Rea, APLICAȚIE DE TAVAN PENDANTĂ G152-2CP AUR, OSW-04708
Cod: OSW-04708Descriere detaliată a produsului
Lampa de tavan LED suspendată modernă este un corp de iluminat elegant, perfect pentru a fi amplasat deasupra unei mese sau a unei insule de bucătărie. Modelul are două abajururi albe strălucitoare, realizate dintr-un material care transmite lumina, un element cilindric transparent din plastic și un capac metalic auriu, care conferă întregului un aspect elegant. Detaliile aurii accentuează aspectul elegant al lămpii și o fac un plus ideal pentru interioarele moderne, pline de farmec și contemporane. Datorită înălțimii reglabile a suspensiei, lampa poate fi adaptată cu ușurință la diferite spații și înălțimi ale camerei. Lampa LED suspendată combină designul decorativ cu funcționalitatea. Este o alegere ideală pentru bucătărie, sufragerie sau living, unde atât designul eficient, cât și iluminatul confortabil sunt importante.Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 8 kg |
| EAN: | 5906366024573 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lungime: | 580 |
| Lăţime: | 100 |
| Înălţime: | 100 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-04708 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | G152-2CP |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Lungimea cablului: | 110 |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy: | Biela, Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Alimentare electrică: | 20W |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366024573 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
