Rea, dop universal de scurgere pentru cadă tip Click-Clack 6cm, fără preaplin, grafit, REA-W6521
Cod: REA-W6521Descriere detaliată a produsului

Detaliu modern cu suflet de titan
Pipă pentru cadă Click-Clack cu finisaj grafit este fabricată din alamă masivă și finisează zona de baie cu o nuanță satinată intensă de gri închis. Este un element de design care se potrivește perfect cu bateria cu același design.
Utilizare versatilă
Designul fără orificiu de preaplin face ca dopul să fie extrem de versatil. Se potrivește oricărei căzi standard cu un orificiu cu diametrul de 48 mm, fiind o soluție ideală atât pentru renovări, cât și pentru construcții noi.


Protecție avansată a suprafeței PVD
Datorită procesului PVD, suprafața de titan este excepțional de dură. Este rezistentă la abraziune, coroziune și agenți de curățare obișnuiți, menținându-și astfel aspectul original chiar și după ani de utilizare.
Mecanism clic-clac fiabil
Sistemul cu arc permite închiderea și deschiderea instantanee a scurgerii cu o singură apăsare a mâinii sau a piciorului. Dopul poate fi îndepărtat cu ușurință, permițând curățarea rapidă a sifonului fără a fi nevoie să demontați întregul sistem.

| Producător | REA |
| Cod produs | REA-W6521 |
| Serie | REA |
| Culoare | Grafit |
| Material | Alamă |
| Tehnologia suprafețelor | PVD (Depunere în vid la vapori) |
| Variantă | Fără orificiu de preaplin, universal |
| Diametrul deschiderii căzii | 48 mm |
| Garanție | 24 de luni |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii pentru cada |
|---|---|
| Greutate: | 0.3 kg |
| EAN: | 5906366036965 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea príslušenstvo |
| Culoare: | Grafit |
| Material: | Cupru |
| Cod producator: | REA-W6521 |
| Tip priză: | bez prepadového otvoru, univerzálny |
| Garanție: | 2 ani |
| Tip sifon: | wannowy |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | Galvanizarea |
| Priemer odtoku vane: | 48 |
| Diametrul orificiului de scurgere: | 45 mm |
| Diametru racordare: | G 1.1/2 " |
| EAN: | 5906366036965 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
