Rea, Lampă de perete LED 60CM APP1849-1W AUR, OSW-66003
Cod: OSW-66003Descriere detaliată a produsului
Aplica LED modernă de 9W, cu o formă alungită minimalistă, este o alegere elegantă pentru baie, hol, dormitor sau deasupra oglinzii. Designul subțire cu finisaj auriu, combinat cu un abajur lăptos, asigură un aspect estetic și o lumină difuzată uniform. Aceasta este o lampă funcțională care se potrivește perfect în interioarele moderne și subtil luxoase.Parametri suplimentari
| Categorie: | Lămpi de perete |
|---|---|
| Greutate: | 7 kg |
| EAN: | 5906366030635 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lungime: | 600 |
| Lăţime: | 75 |
| Înălţime: | 50 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-66003 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | APP1849-1W GOLD |
| Tip lampă: | Lampă de perete |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 0 - 500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Inclusiv sursa de lumină: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Alimentare electrică: | 9W |
| EAN: | 5906366030635 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
