Rea, Lampă de perete LED 80CM APP1847-1W CROM, OSW-66002
Cod: OSW-66002Descriere detaliată a produsului
Aplica LED modernă, cu o formă alungită minimalistă, este o alegere elegantă pentru baie, hol, dormitor sau deasupra oglinzii. Designul subțire, combinat cu abajurul lăptos, asigură un aspect estetic și o lumină difuzată uniform. Aceasta este o lampă funcțională care se potrivește perfect în interioarele moderne, minimaliste și elegante.Parametri suplimentari
| Categorie: | Lămpi de perete |
|---|---|
| Greutate: | 7 kg |
| EAN: | 5906366030611 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Crom |
| Lungime: | 800 |
| Lăţime: | 75 |
| Înălţime: | 50 |
| Tip: | Aplica de perete |
| Cod producator: | OSW-66002 |
| Typ lampy: | APP1847-1W CHROM |
| Tip lampă: | Lampă de perete |
| Materiál konštrukcie: | kov, plast |
| Aprinde: | 501 - 1000 lm |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Inclusiv sursa de lumină: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Putere (W): | 13W |
| EAN: | 5906366030611 |
| Alimentare electrică: | Rețea ~ 220V - ~ 240V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
