Rea, Lampă de tavan LED APP1796-CP Auriu periat, OSW-56300
Cod: OSW-56300Descriere detaliată a produsului
Lampa de tavan LED elegantă, cu o lungime de 82 cm, reprezintă o combinație excepțională de design modern și detalii elegante. Forma minimalistă a fost îmbogățită cu elemente decorative, făcând din aceasta o alegere perfectă pentru interioarele moderne, loft și clasice moderne. Este un iluminat eficient, care va fi excelent ca punct central deasupra mesei de sufragerie, a insulei de bucătărie sau în sufragerie. Lampa este echipată cu un abajur alungit, canelat, din material transparent, care difuzează ușor lumina și îi conferă un caracter decorativ plăcut. În interiorul abajurului se află un tub LED de 30W, care asigură o iluminare uniformă și eficientă a spațiului. Întreaga structură este suspendată de o ramă metalică elegantă, în culoarea auriu periat, care conferă lămpii un aspect luxos. Un element caracteristic al structurii sunt curelele din piele ecologică care susțin abajurul și conferă lămpii un accent de design original. Datorită combinației echilibrate de material transparent canelat, metal și detalii decorative, lampa se potrivește perfect în interioarele moderne, industriale, loft și glamour. Nu este doar o plafonieră LED funcțională, ci și un decor interior elegant, care va sublinia caracterul spațiului și îi va oferi o atmosferă excepțională.Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 12 kg |
| EAN: | 5906366010521 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lungime: | 820 |
| Lăţime: | 90 |
| Înălţime: | 1150 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-56300 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | APP1796-CP |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Lungimea cablului: | 950 |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne , tkanina |
| Aprinde: | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy: | gold brush, brown, priehľadný |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Inclusiv sursa de lumină: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Puterea maximă a lămpii: | - |
| Alimentare electrică: | 30W |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366010521 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
