Rea, LAMPĂ DE TAVAN PENDANTĂ G145-CP 60 AUR, OSW-04701
Cod: OSW-04701Descriere detaliată a produsului
Lampa suspendată cu o formă modernă și ușoară este o alegere elegantă pentru interioarele mobilate cu stil. Cercul auriu combinat cu panoul decorativ ondulat creează o compoziție impresionantă care atrage atenția și conferă spațiului un caracter rafinat. Modelul este perfect pentru camere de zi, sufragerii, dormitoare și interioare comerciale elegante. Structura subțire suspendată pe cabluri subțiri arată subtil și modern, astfel încât lampa nu pare grea, dar în același timp servește ca accent decorativ. Finisajul auriu adaugă eleganță întregului, iar panoul transparent aduce ușurință și un aspect original formei. Este o combinație de estetică și funcționalitate, creată pentru persoanele care apreciază designul modern, detaliile elegante și un stil de iluminat atemporal.Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 8 kg |
| EAN: | 5906366024504 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lungime: | 600 |
| Lăţime: | 600 |
| Înălţime: | 110 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-04701 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | G145-CP GOLD |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Lungimea cablului: | 1100 |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 2001 - 2500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Puterea maximă a lămpii: | - |
| Alimentare electrică: | 30W |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366024504 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
