Rea, LAMPĂ DE TAVAN PENDANTĂ G153-CP AUR, OSW-07826
Cod: OSW-07826Descriere detaliată a produsului
O lampă suspendată cu o formă impresionant împletită este o alegere excepțională pentru interioarele moderne și elegante. Elementele structurale aurii, combinate cu o structură luminoasă decorativă, creează o compoziție dinamică ce atrage atenția și conferă spațiului un caracter luxos. Modelul este perfect pentru living, sufragerie, dormitor și spații comerciale reprezentative. Structura ușoară, suspendată pe cabluri subțiri, arată modern și subtil, astfel încât lampa nu domină interiorul, ci în același timp reprezintă un accent decorativ distinct. Suprafața decorativă a elementelor de iluminat difuzează eficient lumina, creează o atmosferă plăcută și evidențiază forma unică a lămpii. Este o combinație de design modern și funcționalitate, creată pentru persoanele care apreciază formele originale, detaliile elegante și iluminatul cu rol atât practic, cât și decorativ.Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 8 kg |
| EAN: | 5906366026683 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lungime: | 600 |
| Lăţime: | 600 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-07826 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | G153-CP GOLD |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Lungimea cablului: | 850 |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 5000 lm + |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Puterea maximă a lămpii: | - |
| Alimentare electrică: | 100W |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366026683 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
