Rea, Lampă Vintage Cristal G059-CP, OSW-06383
Cod: OSW-06383Descriere detaliată a produsului
Lampă fabricată din materiale de cea mai înaltă calitate. Acest lucru permite obținerea unei suprafețe perfecte, rezistente la zgârieturi, abraziuni sau deteriorări mecanice. Forma unică este perfectă pentru orice cameră, indiferent de stilul finisajului.Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 8 kg |
| EAN: | 5906366011665 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Auriu |
| Lăţime: | 470 |
| Înălţime: | 300 |
| Cod producator: | OSW-06383 |
| Typ lampy: | G059-CP |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| O serie de lămpi: | Glamour |
| Materiál konštrukcie: | sklo, hliník, kov |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | 7 |
| Použitý závit: | E14 |
| Culoarea luminii (K): | Depinde de bec |
| Clasa energetica: | A |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Puterea maximă a lămpii: | 40W |
| Alimentare electrică: | Rețea ~ 220V - ~ 240V |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366011665 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
