Rea, Lampă Vintage Cristal G060-CP 60CM, OSW-06384
Cod: OSW-06384Descriere detaliată a produsului
Lampă fabricată din materiale de cea mai înaltă calitate. Acest lucru permite obținerea unei suprafețe perfecte, rezistente la zgârieturi, abraziuni sau deteriorări mecanice. Forma unică este perfectă pentru orice cameră, indiferent de stilul finisajului.Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 8 kg |
| EAN: | 5906366011672 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Lăţime: | 600 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-06384 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Typ lampy: | G060-CP 60CM |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| O serie de lămpi: | Glamour |
| Materiál konštrukcie: | szkło , aluminium, metla |
| Aprinde: | nie dotyczy |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | 8 și mai mult |
| Použitý závit: | E14 |
| Culoarea luminii (K): | Depinde de bec |
| Clasa energetica: | A |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Puterea maximă a lămpii: | 40W |
| Alimentare electrică: | 40W |
| EAN: | 5906366011672 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
