Rea, spatulă pentru baie, cupru mat, REA-72065
Cod: REA-72065Descriere detaliată a produsului

Spatulă elegantă pentru baie
Racleta de baie în eleganta culoare mată cupru este un instrument practic pentru menținerea curățeniei și un accesoriu decorativ remarcabil. Datorită finisajului solid și mânerului confortabil, puteți îndepărta cu ușurință apa de pe gresie, cabine de duș sau oglinzi fără a lăsa urme.
Element de cauciuc de precizie
Elementul de cauciuc cu fixare precisă asigură îndepărtarea eficientă a apei de pe suprafețele netede. Racleta este fabricată din metal rezistent la coroziune și zgârieturi, ceea ce garantează o durată lungă de viață chiar și în cazul utilizării zilnice.


Instalare fără găurire
Setul include un cârlig practic care poate fi montat pe perete fără a fi nevoie de găurire. Aceasta este o soluție ideală pentru oricine apreciază estetica și ușurința instalării fără a afecta plăcile.
Dimensiuni compacte
Cu o lățime de lucru de 250 mm și o înălțime totală de 165 mm, racleta este concepută pentru a se potrivi confortabil în orice baie. Este potrivită pentru curățarea cabinelor de duș, a oglinzilor și a plăcilor după fiecare utilizare.

| Producător | REA |
| Cod produs | REA-72065 |
| EAN | 5906366034749 |
| Culoare | Cupru mat |
| Material | Oțel, plastic |
| Lăţime | 250 mm |
| Înălţime | 165 mm |
| Garanție | 24 de luni |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Raclete de dus |
|---|---|
| Greutate: | 0.3 kg |
| EAN: | 5906366034749 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea príslušenstvo |
| Culoare: | Cupru |
| Lăţime: | 250 |
| Înălţime: | 165 |
| Material: | Plastic, Oțel |
| Tip: | Duș - raclete pentru sticlă |
| Cod producator: | REA-72065 |
| Garanție: | 2 ani |
| EAN: | 5906366034749 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
