Rea Clif, baterie de cadă cu montare pe perete și set de duș manual, cupru mat, REA-B4323
Cod: REA-B4323Descriere detaliată a produsului

Eleganță în finisaj de cupru
Bateria de cadă REA Clif cu finisaj Copper Matte este combinația perfectă între forma minimalistă și tehnologia modernă. Construcția cilindrică subțire, într-o culoare unică, adaugă un caracter și o eleganță excepționale interiorului băii.
Construcție din alamă de înaltă calitate
Robinetul este fabricat din alamă de înaltă calitate, ceea ce garantează soliditate, rezistență și rezistență la coroziune. Cartușul ceramic asigură un control precis și lin al debitului de apă, precum și o funcționare pe termen lung și fără probleme.


Acoperire PVD pentru durabilitate maximă
Tehnologia PVD (Depunere fizică de vapori) asigură o suprafață mult mai rezistentă la zgârieturi, deteriorare și decolorare. Datorită acestei tehnologii, robinetul își păstrează estetica impecabilă timp de mulți ani de utilizare zilnică.
Echipament complet în pachet
Pachetul include un cap de duș ușor și ergonomic, fabricat din plastic ABS, pentru o utilizare confortabilă. Pachetul include: baterie, furtun de duș, cap de duș și suport pentru cap - tot ce aveți nevoie pentru instalare imediată.

| Producător | REA |
| Serie | Clif |
| Cod produs | REA-B4323 |
| EAN | 5906366030253 |
| Culoare | Cupru mat |
| Material | Alamă, ABS |
| Înălţime | 110 mm |
| Tratament de suprafață | Acoperire PVD |
| Cartuş | Ceramică |
| Asamblare | Montat pe perete |
| Conținutul pachetului | Robinet, furtun de duș, cap de duș, suport pentru cap de duș |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de baie |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366030253 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Clif |
| Culoare: | Cupru |
| Înălţime: | 110 |
| Material: | ABS, Cupru |
| Descarcare: | 190 |
| Asamblare: | Montaj pe perete 150 mm |
| Tip: | baterie de vană |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B4323 |
| Metoda de asamblare: | Nástenná |
| Gama gurii: | 190 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 1/2" |
| Rozostup vodovodných prípojok: | 150 |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366030253 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
