Rea Foster, baterie lavoar înalt h-287 mm, cupru mat, REA-B6354
Cod: REA-B6354Descriere detaliată a produsului

Baterie înaltă pentru lavoar de blat
Bateria înaltă pentru lavoar Foster, cu finisaj mat din cupru, combină forma brută cu detalii interesante. Corpul său ridicat a fost conceput pentru a asigura libertate completă de mișcare pentru lavoarele de blat.
Model decorativ și linie industrială
Partea superioară a corpului bateriei prezintă caneluri precise, concentrice. Acest detaliu geometric distinge seria Foster și conferă bateriei un caracter modern. Linia cilindrică simplă, cu mâner plat, se potrivește perfect în interioarele moderne.


Finisaj PVD cupru periat
Tehnologia avansată de acoperire PVD asigură cea mai mare rezistență la zgârieturi. Textura mată este, de asemenea, practică - maschează eficient petele de apă și amprentele, astfel încât bateria rămâne estetică impecabilă.
Construcție solidă și înălțime optimă
Corpul din alamă și cartușul ceramic garantează etanșeitatea și reglarea lină a temperaturii apei timp de mulți ani. Designul bateriei permite instalarea convenabilă lângă chiuvetă, pe blat, ceea ce garantează atingerea corectă a jetului de apă și previne stropirea.

| Producător | REA |
| Serie | Foster |
| Tip baterie | Baterie înaltă pentru lavoar |
| Culoare | PVD de cupru periat |
| Înălţime | 287 mm |
| Materialul corpului | Alamă |
| Cod produs | REA-B6354 |
| EAN | 5906366035296 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366035296 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Foster |
| Culoare: | Cupru |
| Înălţime: | 287 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 150 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6354 |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 150 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366035296 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
