Rea Foster, baterie lavoar încastrată, cupru mat, REA-B6356
Cod: REA-B6356Descriere detaliată a produsului

Design minimalist fără cablaje vizibile
Bateria de cadă încastrată Foster, cu finisaj Copper Matt, vă permite să ascundeți complet toate conexiunile din perete. Acest lucru conferă zonei băii un aspect curat și minimalist, fără elemente care distrag atenția.
Sistem inovator de instalare Box
Bateria este echipată cu o cutie de instalare cu nivelă încorporată pentru o instalare precisă și elemente de acoperire pentru un finisaj elegant. Cutia permite, de asemenea, acces rapid la componentele interne pentru o eventuală întreținere.


Model distinctiv al mânerului
Elementul de control este decorat cu caneluri geometrice, concentrice, care disting seria Foster de modelele convenționale. Acest detaliu unic conferă bateriei un caracter distinct modern.
Suprafață PVD – durabilitate și caracter practic
Stratul PVD avansat tehnologic în nuanța Copper Matt garantează o rezistență ridicată la deteriorarea mecanică și coroziune. Structura suprafeței periate este practică pentru utilizarea zilnică - petele de apă și amprentele sunt mai puțin vizibile.

| Producător | REA |
| Serie | Foster |
| Cod produs | REA-B6356 |
| EAN | 5906366035302 |
| Culoare | Cupru mat |
| Tratament de suprafață | PVD |
| Material | Alamă |
| Înălţime | 115 mm |
| Tip de montare | Ascuns |
| Sistem de instalare | Cutie (cu nivelă încorporată) |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoar încastrate în perete |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366035302 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Foster |
| Culoare: | Cupru |
| Înălţime: | 115 |
| Material: | Cupru |
| Asamblare: | Încastrat în tencuială |
| Tip: | Baterii – baterii încastrate |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6356 |
| Metoda de asamblare: | Nástenná, Podomietková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 170 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 1/2" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366035302 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
