Rea Fresh Touch, baterie înaltă de bucătărie cu pulverizator extractibil cu 2 funcții, auriu mat, REA-B9842
Cod: REA-B9842Descriere detaliată a produsului

Design modern cu control tactil
Bateria de bucătărie REA Fresh Touch, cu finisaj auriu mat, combină eleganța cu caracterul practic. Este echipată cu un sistem inovator Touch, care vă permite să porniți și să opriți rapid apa prin simpla atingere a gura de scurgere - fără a fi nevoie să vă folosiți mâinile.
Senzor pe întreaga suprafață a gurii de scurgere
Senzorul este integrat pe întreaga gură de scurgere, așa că funcționează oriunde îl atingi - nu este nevoie să atingi un anumit punct. Funcționarea hands-free menține bucătăria mai igienică în timpul activităților zilnice.


Gură de scurgere retractabilă pentru utilizare convenabilă
Bateria este echipată cu un gura de scurgere extractibilă, care mărește semnificativ raza de acțiune și facilitează spălarea vaselor sau curățarea chiuvetei. Pulverizatorul cu funcție dublă vă permite să schimbați convenabil modul de debit al apei în funcție de nevoile dumneavoastră actuale.
Materiale și design premium
Bateria este fabricată din alamă de înaltă calitate, cu un finisaj auriu mat, care garantează durabilitate și durată lungă de viață. Înălțimea bateriei de 370 mm asigură o utilizare ergonomică și confortabilă la chiuveta de bucătărie.

| Producător | REA |
| Serie | REA Fresh Touch |
| Cod produs | REA-B9842 |
| Culoare | Pensulă aurie |
| Înălţime | 370 mm |
| Material | Alamă |
| Sistem de control | Atingere |
| Descărcare | Retractabil |
| Duş | Funcție dublă |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de chiuvetă |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366036989 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Fresh Touch |
| Culoare: | Auriu matt |
| Înălţime: | 370 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 190 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | baterie pentru chiuvete de bucătărie |
| Ovládanie: | Pákové, Senzorové |
| Cod producator: | REA-B9842 |
| Tip baterie: | Kuchynská |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pohyblivá, Výsuvná |
| Gama gurii: | 190 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366036989 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
