Rea Heaven, Paravan de duș walk-in, 90 cm, auriu mat, REA-K6685
Cod: REA-K6685Descriere detaliată a produsului

Rea Heaven — Cabină de duș walk-in 90 cm auriu periat
Duceți designul băii dumneavoastră la nivelul următor cu cabina de duș Walk-in Heaven în nuanță aurie periată . Forma sa unică, arcuită, rupe schema liniilor drepte și aduce o notă de lux modern spațiului.
Ecranul este fabricat din sticlă securizată securizată de 8 mm (transparentă) combinată cu un profil metalic auriu periat. Stratul de acoperire Easy Clean de pe ambele părți ale sticlei respinge calcarul și facilitează curățarea.
Sticlă securizată securizată și profil robust
Sticla securizată securizată cu o grosime de 8 mm este rezistentă la impact și zgârieturi. Dacă se sparge, sticla se sparge în bucăți mici, tocite, care nu provoacă leziuni — aceasta este diferența față de sticla clasică. Sticla securizată este obligatorie în cabinele de duș .
Profilul auriu periat este fabricat din oțel inoxidabil cu un finisaj rezistent la coroziune. Designul permite o dispunere universală (deschidere la stânga sau la dreapta) - pentru a se potrivi majorității amenajărilor de băi.


Estetica fără ramă a unui duș modern
Designul walk-in fără uși creează o zonă de duș deschisă și aerisită. Fără garnituri care să se rupă, fără balamale - doar un design curat care mărește vizual baia și o face mai ușoară de curățat.
Alegând un produs Rea , investiți într-o soluție robustă și estetică de cabină de duș. Seria Heaven se caracterizează printr-o manoperă modernă, cu accent pe materiale de calitate și detalii precise.
Parametri tehnici
| Producător | Rea |
| Serie | Cer |
| Tipul de produs | Paravan de duș walk-in |
| Culoarea profilului | Aur periat |
| Culoarea sticlei | Banner 8mm |
| Grosimea sticlei | 8 mm (sticlă securizată călită) |
| Dimensiune (lățime) | 90 cm |
| Înălţime | 2000 mm |
| Tipul cabinei de duș | Acces direct |
| Direcția de deschidere | Universal (deschidere stânga sau dreapta) |
| Acoperire ușor de curățat | Da, pe ambele părți ale sticlei |
| Garanție | 24 de luni |
| Cod produs | REA-K6685 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pereti dus Walk-in |
|---|---|
| Greutate: | 40 kg |
| EAN: | 5906366033186 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Heaven |
| Culoare: | Auriu matt |
| Culoare sticla: | Clar |
| Lăţime: | 900 |
| Înălţime: | 2000 |
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Tip: | sprchová zástena typ Walk-In |
| Cod producator: | REA-K6685 |
| Veľkosť (dvere x stena): | 90 |
| Tip de dus: | Walk-in |
| Direcția de deschidere: | Universal (deschidere la stânga sau la dreapta) |
| Garanție: | 2 ani |
| Acoperire din sticlă Easy Clean: | Áno, na oboch stranách skla |
| EAN: | 5906366033186 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
