Rea Hollywood, oglindă LED, 58x45 cm, auriu strălucitor, HOM-12012
Cod: HOM-12012Descriere detaliată a produsului

Strălucirea filmului în casa ta
Oglinda LED Hollywood de la REA îți va transforma măsuța de toaletă într-un loc profesional pentru aplicarea machiajului. Punctele luminoase decorative emblematice, dispuse în jurul suprafeței dreptunghiulare a oglinzii, adaugă un caracter luxos interiorului și transformă oglinda într-un element decorativ central al spațiului.
Iluminare perfectă în orice condiții
Controlul culorii luminii vă permite să adaptați strălucirea la momentul zilei sau la tipul de machiaj pe care îl aplicați. Controlul lin al intensității luminii folosind funcția de diminuare vă protejează ochii de oboseală și creează atmosfera potrivită în cameră.


Plasare flexibilă conform dorințelor dumneavoastră
Designul versatil permite amplasarea oglinzii pe un blat folosind suportul inclus sau agățarea în siguranță pe perete. Această flexibilitate vă oferă o mare libertate de a vă amenaja spațiul în funcție de nevoile dumneavoastră.
Detalii practice pentru utilizarea de zi cu zi
Un port USB integrat, situat direct în structură, vă permite să încărcați convenabil telefonul sau tableta în timp ce aplicați machiajul. Alimentarea stabilă de la rețea prin intermediul unui ștecher garantează un fascicul luminos constant și puternic, fără riscul ca lumina să se stingă brusc în timpul utilizării.

| Producător | REA |
| Serie | REA |
| Lăţime | 580 mm |
| Înălţime | 450 mm |
| Performanţă | 12W |
| Iluminat | LED |
| Culoare | Aur strălucitor |
| Opțiuni de montare | Independent (pe picior) / Montat pe perete |
| Intrare USB | Da |
| Controlul culorii luminii | Da |
| Funcție de diminuare a intensității luminoase | Da |
| Alimentare electrică | Priză de la rețea (ștecher) |
| Cod produs | HOM-12012 |
| EAN | 5906366025877 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Oglinzi cu iluminare LED |
|---|---|
| Greutate: | 7 kg |
| EAN: | 5906366025877 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Hollywood |
| Culoare: | Auriu |
| Lăţime: | 580 |
| Adâncime: | 120 |
| Înălţime: | 450 |
| Formă: | Dreptunghiular |
| Tip: | Oglinzi de baie – cu iluminare LED |
| Putere (W): | 12 |
| Cod producator: | HOM-12012 |
| Iluminat LED: | Da |
| Rám: | Áno |
| Culoarea cadrului: | Auriu |
| Material cadru: | Plast, Kov |
| Formă: | Obdĺžnikové |
| Garanție: | 2 ani |
| EAN: | 5906366025877 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
