Rea Lungo, baterie bideu h-170, grafit, REA-B9841
Cod: REA-B9841Descriere detaliată a produsului

Design modern cu finisaj grafit
Bateria de bideu independentă REA Lungo, în culoarea grafit, este o combinație între estetica modernă și funcționalitatea ridicată. Datorită formei sale cilindrice simple, se încadrează perfect în tendințele actuale ale băii și este potrivită atât pentru interioarele tip mansardă, cât și pentru cele moderne.
Tratament de suprafață PVD – durabilitate excepțională
Stratul avansat PVD asigură o rezistență excepțională la zgârieturi, coroziune și decolorare. Finisajul satinat închis al titanului este practic pentru utilizarea zilnică și ascunde eficient petele de apă și amprentele.


Aerator mobil pe articulație
Capătul gurii de duș este echipat cu o articulație mobilă care permite reglarea precisă a unghiului jetului de apă. Gama de 90 mm a gurii de duș, împreună cu articulația reglabilă, crește semnificativ confortul igienic în timpul utilizării zilnice a bideului.
Construcție internă de înaltă calitate
Corpul din alamă de înaltă calitate asigură stabilitatea bateriei și fiabilitatea sa pe termen lung. Cartușul ceramic din interior asigură o reglare lină și precisă a presiunii și temperaturii apei. Bateria este adaptată pentru montarea directă pe bideu și se potrivește în găuri de montare standard cu o conexiune de 3/8 inch.

| Producător | REA |
| Serie | Lungo |
| Tip baterie | Bideu |
| Metoda de montare | Stojankova |
| Culoare | Grafit/Titan |
| Material | Alamă |
| Tipul de priză | Mobil |
| Gama de prize | 90 mm |
| Înălţime | 170 mm |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor | PVD |
| Diametrul conexiunii | 3/8 inch |
| Garanție | 5 ani |
| EAN | 5906366036880 |
| Cod produs | REA-B9841 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru bideu |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366036880 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Lungo |
| Culoare: | Grafit |
| Înălţime: | 170 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 90 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterie de bideu |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B9841 |
| Tip baterie: | Bidetová |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pohyblivá |
| Gama gurii: | 90 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366036880 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
