Rea Lungo, baterie independentă h-1110, cupru lucios, REA-B4301
Cod: REA-B4301Descriere detaliată a produsului

Lux pe care nu îl vei observa – îl vei simți
Bateria de cadă Lungo, cu finisaj cupră, este chintesența luxului și a designului modern. Silueta sa subțire și înaltă, cu o înălțime de 1110 mm, combinată cu strălucirea caldă a cuprului, conferă oricărei căzi de baie un aspect prestigios și inconfundabil.
O suprafață demnă de o bijuterie
Strălucirea intensă de culoarea cuprului aduce interiorului o căldură excepțională și o luminozitate de bijuterie. Tehnologia avansată de galvanizare (galvanizare / PVD) garantează o suprafață perfect netedă, o culoare uniformă pe întreaga suprafață și o protecție fiabilă împotriva coroziunii timp de mulți ani.


Construcție premium pentru fiabilitate zilnică
Corpul bateriei este fabricat din alamă masivă, ceea ce garantează stabilitatea montării pe podea și durabilitatea pe termen lung. În centrul bateriei se află un cartuș ceramic de înaltă calitate pentru o reglare lină a temperaturii și a debitului de apă. Corpul cilindric cu o formă geometrică curată al seriei Lungo facilitează întreținerea și accentuează caracterul modern.
Funcționalitate completă pentru confortul la baie
Modelul este echipat cu o comutare intuitivă între pipă și capul de duș. Setul include un duș manual ergonomic cu furtun flexibil, de culoarea cuprului. Pipa mobilă cu o rază de acțiune de 210 mm permite umplerea confortabilă a căzii.

| Tip baterie | Cadă |
| Metoda de montare | De podea |
| Culoare | Cupru strălucitor |
| Materialul corpului | Alamă |
| Tehnologia suprafețelor | PVD / Galvanizare |
| Înălţime | 1110 mm |
| Gama de prize | 210 mm |
| Tipul de priză | Mobil |
| Diametrul conexiunii | 19 mm |
| Cartuş | Ceramică |
| Producător | REA |
| Cod produs | REA-B4301 |
| EAN | 5906366033254 |
| Garanție | 5 ani |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de sine stătătoare pentru cadă și lavoare |
|---|---|
| Greutate: | 8 kg |
| EAN: | 5906366033254 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Lungo |
| Culoare: | Cupru |
| Înălţime: | 1110 |
| Tratarea suprafeței: | Lucios |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 210 |
| Asamblare: | sine stătătoare |
| Tip: | Baterii - baterie de cadă independentă |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B4301 |
| Tip baterie: | vaňa |
| Metoda de asamblare: | Podlahová |
| Tip de priză: | Pohyblivá |
| Gama gurii: | 210 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | 19 mm |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366033254 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
