Rea Lungo, baterie lavoar încastrată, cupru mat, Rea-B7997
Cod: REA-B7997Descriere detaliată a produsului

Robinet elegant ascuns
Bateria de lavoar încastrată din seria Lungo este o alegere excelentă pentru orice baie. Corpul elegant al bateriei, fabricat din alamă de înaltă calitate, a fost acoperit cu un lac de înaltă calitate în patru straturi, cu finisaj de culoarea cuprului. Datorită acestei tehnologii, bateria este protejată împotriva coroziunii, amprentelor, murdăriei și decolorării.
Sistem inovator BOX ascuns
Pachetul include un sistem ascuns BOX care permite instalarea bateriei sub perete. Cutia este fabricată din plastic cu elemente interne din alamă, este echipată cu un capac care ascunde părțile interne ale sistemului și o nivelă integrată pentru o instalare precisă. După instalare, rămâne acces facil la componentele interne pentru întreținere.


Materiale de înaltă calitate și manoperă precisă
Bateria este echipată cu o gură fixă cu o rază de acțiune de 150 mm. Corpul bateriei este fabricat din alamă și are o înălțime de 110 mm. Instalarea se realizează pe perete folosind metoda ascunsă, în timp ce sistemul BOX garantează o instalare convenabilă și rapidă chiar și fără cunoștințe profesionale.
Protecție și durată lungă de viață
Lacul în patru straturi protejează suprafața bateriei de coroziune, amprente și decolorare. Instalarea ascunsă cu sistemul BOX ascunde toate elementele tehnice sub tencuială, obținând un aspect curat și minimalist al băii.

| Producător | REA |
| Serie | Lungo |
| Tip baterie | Baterie lavoar încastrată |
| Metoda de montare | Montat pe perete, ascuns |
| Culoare | Cupru mat |
| Material | Alamă |
| Tipul de priză | Solid |
| Acoperire priză | 150 mm |
| Înălţime | 110 mm |
| Inclus în pachet | Sistem ascuns BOX |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoar încastrate în perete |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366008634 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Lungo |
| Culoare: | Cupru |
| Înălţime: | 110 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 150 |
| Tip: | Baterii – baterii încastrate |
| Cod producator: | REA-B7997 |
| Metoda de asamblare: | Nástenná, Podomietková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 150 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 1/2" |
| EAN: | 5906366008634 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
