Rea Lungo Diamond, baterie lavoar înaltă h-300, auriu mat, REA-B9845
Cod: REA-B9845Descriere detaliată a produsului

Baterie înaltă de lux pentru lavoar
Bateria înaltă pentru lavoar Lungo Diamond, în finisaj auriu periat, este întruchiparea designului modern și a luxului. Modelul REA combină precizia bijuteriilor cu funcționalitatea fiabilă și devine punctul central al oricărei zone de spălare elegante.
Decorațiune cu diamante și corp înalt
Textura caracteristică, stilizată ca o tăietură de diamant, conferă bateriei un caracter unic, luxos și aduce accente rafinate de bijuterii în interior. Corpul înalt, cu o înălțime de 300 mm, este conceput special pentru lavoarele de blat și asigură spațiu optim și confort maxim pentru sarcinile de igienă zilnice.


Tehnologie PVD și suprafață periată
Tehnologia PVD garantează cea mai înaltă durabilitate și o rezistență excepțională la zgârieturi și influențe externe. Structura suprafeței mate periate este extrem de practică în utilizarea zilnică - maschează eficient scurgerile și amprentele, facilitând menținerea impecabilă a robinetului.
Element interior universal
Acest model se potrivește perfect în diverse stiluri de interior - de la glamour bogat la loft brut. Oriunde detaliile și cea mai înaltă calitate a materialelor contează, bateria Lungo Diamond devine un centru natural al atenției în zona de spălare.

| Producător | REA |
| Serie | Lungo Diamond |
| Cod produs | REA-B9845 |
| EAN | 5906366035050 |
| Culoare | Perie de aur |
| Înălţime | 300 mm |
| Material | Alamă |
| Tratament de suprafață | PVD |
| Tip | Baterie înaltă pentru lavoar |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366035050 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Lungo Diamond |
| Culoare: | Auriu matt |
| Înălţime: | 300 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 135 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B9845 |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366035050 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
