Rea Lungo Diamond, baterie lavoar înaltă h-300, cupru mat, REA-B9846
Cod: REA-B9846Descriere detaliată a produsului

REA Lungo Diamond – baterie pentru lavoar înalt
Bateria înaltă pentru lavoar Lungo Diamond, din cupru periat, este întruchiparea designului modern și a luxului. Modelul REA combină precizia bijuteriilor cu funcționalitatea fiabilă și devine punctul central al oricărei zone de spălare elegante.
Textură mată pentru o curățenie impecabilă
Finisajul de cupru periat este extrem de practic pentru utilizarea zilnică - maschează eficient scurgerile și amprentele, facilitând menținerea impecabilă a robinetului fără efort inutil.


Acoperire PVD pentru durabilitate maximă
Tehnologia PVD – depunerea fizică a stratului de acoperire – garantează cea mai mare durabilitate și o rezistență excepțională la zgârieturi și influențe externe. Culoarea și suprafața rămân intacte chiar și în cazul utilizării zilnice pe termen lung.
Decorațiune cu diamante – semnătura seriei
Textura distinctă în formă de diamant conferă bateriei un caracter vizual unic. Profilul înalt de 300 mm este ideal pentru chiuvete cu spații mai adânci și subliniază senzația generală de lux a băii.

| Producător | REA |
| Serie | Lungo Diamond |
| Culoare | Perie de cupru |
| Înălţime | 300 mm |
| Material | Alamă |
| Tratament de suprafață | PVD |
| Cod produs | REA-B9846 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366035067 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Lungo Diamond |
| Culoare: | Cupru |
| Înălţime: | 300 |
| Tratarea suprafeței: | Mat |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 135 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B9846 |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 135 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366035067 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
