Rea Ontario, baterie înaltă de bucătărie cu duș extractibil, grafit, REA-B7574
Cod: REA-B7574Descriere detaliată a produsului

Design industrial modern
Bateria de bucătărie REA Ontario, în culoarea grafit, este o combinație între ergonomia modernă și designul industrial brut. Concepută pentru confortul de zi cu zi, reprezintă un element elegant și practic al bucătăriei moderne.
Cap de duș extensibil
Gura de duș extensibilă cu furtun flexibil mărește semnificativ raza de acțiune și facilitează spălarea vaselor mari. Butonul de pe capul de duș vă permite să schimbați rapid între două moduri de debit al apei, în funcție de nevoile dumneavoastră.


Braț mobil pentru un confort sporit
Gura de scurgere rotativă cu o rază de acțiune de 230 mm oferă libertate de mișcare, ceea ce este important mai ales în cazul chiuvetelor duble. Înălțimea bateriei de 380 mm asigură o utilizare confortabilă pentru activitățile obișnuite din bucătărie.
Construcție din alamă de înaltă calitate
Corpul bateriei este fabricat din alamă de înaltă calitate, ceea ce garantează stabilitate și rezistență deplină la coroziune. Racordul este realizat la un diametru de 3/8 inch. Baterie este disponibilă și în variantele Cupru Mat, Auriu Mat, Oțel Periat și Negru Mat.

| Producător | REA |
| Serie | Ontario |
| Cod produs | REA-B7574 |
| EAN | 5906366030390 |
| Tip baterie | Bucătărie |
| Metoda de montare | Stojankova |
| Culoare | Titan (grafit) |
| Material | Alamă |
| Tipul de priză | Duș mobil, extensibil, cu 2 funcții |
| Acoperire priză | 230 mm |
| Înălţime | 380 mm |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor | PVD |
| Diametrul conexiunii | 3/8 inch |
| Garanție | 5 ani |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de chiuvetă |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366030390 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Ontario |
| Culoare: | Grafit |
| Înălţime: | 380 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 230 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | baterie pentru chiuvete de bucătărie |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B7574 |
| Tip baterie: | Kuchynská |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pohyblivá, Výsuvná |
| Gama gurii: | 230 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366030390 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
