Rea Ontario, baterie înaltă de bucătărie cu duș extractibil, negru mat, REA-B6571
Cod: REA-B6571Descriere detaliată a produsului

Design modern pentru bucătăria ta
Bateria de bucătărie REA Ontario, în negru mat intens, este o combinație între ergonomia modernă și designul distinctiv. Concepută pentru confortul de zi cu zi, reprezintă un element elegant și practic al unei bucătării moderne, cu un caracter distinct de tip loft.
Confort maxim la locul de muncă
Furtunul flexibil cu capăt extractibil mărește semnificativ raza de acțiune și facilitează spălarea vaselor înalte și curățarea chiuvetei. Butonul de pe capul de duș vă permite să schimbați instantaneu modul de debit al apei. Brațul rotativ facilitează sarcinile zilnice, ceea ce este deosebit de important în cazul chiuvetelor duble.


Tratament avansat al suprafeței
Finisajul negru mat este aplicat folosind o metodă avansată de galvanizare, care garantează o rezistență ridicată la zgârieturi. Corpul bateriei este fabricat din alamă de înaltă calitate, care asigură stabilitate, rezistență la coroziune și fiabilitate pe termen lung.
Conectare și instalare ușoară
Bateria este concepută pentru montare pe stativ, cu un diametru de conectare de 3/8 inch. Înălțimea bateriei este de 380 mm, iar raza de curgere a gurii este de 230 mm. Corpul din alamă garantează stabilitate pe termen lung și durabilitate în utilizarea zilnică.

| Producător | REA |
| Serie | Ontario |
| Cod produs | REA-B6571 |
| EAN | 5906366030437 |
| Tip baterie | Bucătărie |
| Metoda de montare | Stojankova |
| Culoare | Negru mat |
| Material | Alamă |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor | Galvanizare |
| Tipul de priză | Duș mobil, extensibil, cu 2 funcții |
| Înălţime | 380 mm |
| Gama de prize | 230 mm |
| Diametrul conexiunii | 3/8 inch |
| Garanție | 5 ani |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de chiuvetă |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366030437 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Ontario |
| Culoare: | Negru |
| Înălţime: | 380 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 230 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | baterie pentru chiuvete de bucătărie |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6571 |
| Tip baterie: | Kuchynská |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pohyblivá, Výsuvná |
| Gama gurii: | 230 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | Galvanizarea |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366030437 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
