Rea Ontario, baterie înaltă de bucătărie cu duș extractibil, oțel periat, REA-B7573
Cod: REA-B7573Descriere detaliată a produsului

Baterie de bucătărie modernă cu cioc extractibil
Bateria de bucătărie REA Ontario din oțel periat combină ergonomia modernă cu designul universal. Concepută având în vedere confortul de zi cu zi, este un element elegant și extrem de practic al echipamentelor de bucătărie contemporane.
Gură de scurgere retractabilă pentru confort maxim
Furtunul flexibil cu capăt retractabil mărește semnificativ raza de acțiune, facilitând spălarea vaselor înalte și curățarea chiuvetei. O soluție practică pentru munca de zi cu zi în bucătărie.


Două moduri de curgere și braț pivotant
Butonul de pe duș permite comutarea instantanee între două moduri de debit al apei. Brațul de duș complet rotativ facilitează munca zilnică în bucătărie, ceea ce este deosebit de important în cazul chiuvetelor cu două compartimente.
Corp robust din alamă pentru o durată lungă de viață
Robinetul este fabricat din alamă de înaltă calitate, care garantează stabilitate și rezistență la coroziune pentru mulți ani de utilizare. Tratamentul de suprafață PVD este caracterizat de cea mai mare rezistență la zgârieturi și întreținere ușoară.

| Producător | REA |
| Serie | Ontario |
| Cod produs | REA-B7573 |
| EAN | 5906366030406 |
| Culoare | Oțel periat |
| Tratament de suprafață | PVD |
| Înălţime | 380 mm |
| Material | Alamă |
| Tip | Robinet de bucătărie |
| Descărcare | Extragere cu duș cu 2 funcții / Pivotant |
| Moduri curente | 2 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de chiuvetă |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366030406 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Ontario |
| Culoare: | Oţel |
| Înălţime: | 380 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 230 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | baterie pentru chiuvete de bucătărie |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B7573 |
| Tip baterie: | Kuchynská |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pohyblivá, Výsuvná |
| Gama gurii: | 230 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366030406 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
