Rea Rivo, baterie lavoar h-165, auriu mat, REA-B6533
Cod: REA-B6533Descriere detaliată a produsului

Eleganță într-un design discret
Bateria pentru lavoar REA Rivo, cu finisaj auriu mat, aduce un accent coerent și elegant băii. Modelul compact a fost conceput pentru lavoare clasice, unde confortul utilizării zilnice și un aspect sofisticat al întregii zone a lavoarului sunt importante.
Formă modernă pentru orice interior
Corpul cilindric, gura de scurgere ușor rotunjită și mânerul minimalist creează o formă modernă și ușoară, care se potrivește perfect atât în interioarele luminoase și naturale, cât și în amenajările mai elegante. Construcția joasă, cu o înălțime de 165 mm, este optimă pentru lavoarele convenționale.


Finisaj suprafață Auriu mat
Finisajul auriu periat conferă bateriei un aspect cald și luxos, cu un efect subtil periat. Corpul din alamă asigură durabilitate și rezistență la utilizarea zilnică în baie.
Baterie compactă pentru zona lavoarului
Seria Rivo de la REA este concepută pentru cei care caută un aspect armonios și modern pentru baie. Bateria pentru lavoar jos Rivo, cu finisaj auriu mat, este alegerea ideală pentru orice baie în care accentul se pune pe liniile curate și detalii.

| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Culoare | Pensulă aurie |
| Înălţime | 165 mm |
| Material | Alamă |
| Cod produs | REA-B6533 |
| EAN | 5906366027260 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366027260 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Auriu matt |
| Înălţime: | 165 |
| Material: | Cupru |
| Formă: | Oval |
| Descarcare: | 100 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterie ptentru chuvete |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6533 |
| Metoda de asamblare: | Na dosku, Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 100 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027260 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
