Rea Rivo, baterie lavoar h-165, negru mat, REA-B6531
Cod: REA-B6531Descriere detaliată a produsului

Baterie elegantă pentru lavoare clasice și încastrate
Bateria pentru lavoar REA Rivo, în negru mat, aduce un accent coerent și elegant băii tale. Modelul compact este conceput pentru lavoare clasice și încastrate, unde confortul utilizării zilnice și aspectul sofisticat al întregii zone de spălare sunt pe primul loc.
Formă modernă, linie fină
Corpul cilindric, gura de scurgere ușor rotunjită și maneta minimalistă creează o formă modernă și ușoară, care se potrivește perfect atât în interioarele luminoase și naturale, cât și în conceptele de baie mai elegante. Aeratorul îmbogățește fluxul de apă cu aer, sporind confortul de utilizare.


Negru mat – finisaj durabil
Suprafața netedă, satinată, aplicată prin tehnologia de galvanizare, conferă bateriei un finisaj elegant, negru mat, asigură o durabilitate ridicată a stratului de acoperire și facilitează întreținerea zilnică a esteticii produsului.
Profil redus pentru chiuvete clasice
Designul redus al bateriei cu o înălțime de 165 mm garantează înălțimea optimă pentru o utilizare confortabilă cu lavoare standard și se adaptează perfect soluțiilor clasice de instalare.

| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Cod produs | REA-B6531 |
| EAN | 5906366027253 |
| Culoare | Negru mat |
| Înălţime | 165 mm |
| Material | Alamă |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366027253 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Negru |
| Înălţime: | 165 |
| Material: | Cupru |
| Formă: | Oval |
| Descarcare: | 100 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterie ptentru chuvete |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6531 |
| Metoda de asamblare: | Na dosku, Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 100 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | Galvanizarea |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027253 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
