Rea Rivo, baterie lavoar înaltă h-280, cupru mat, REA-B9323
Cod: REA-B9323Descriere detaliată a produsului

Un accent de design cald pentru baia ta
Bateria înaltă pentru lavoar REA Rivo, cu finisaj mat de cupru, aduce în baie o nuanță caldă de cupru satinat. Modelul subțire este conceput pentru lavoare moderne de blat, unde confortul în utilizare este la fel de important ca stilul distinctiv al întregului aranjament.
O formă completă de design modern
Corpul cilindric, gura rotunjită și mânerul minimalist creează o formă coerentă, care se potrivește perfect cu tendințele actuale de design interior. Bateria cu pârghie permite reglarea rapidă și intuitivă atât a temperaturii, cât și a debitului de apă.


Aerator pentru confort și economii
Aeratorul integrat aerează debitul de apă, ceea ce crește confortul de utilizare și, în același timp, promovează economisirea apei. Designul înalt, cu o înălțime de 280 mm, asigură o utilizare confortabilă și este ideal pentru lavoarele de blat.
Stil și funcționalitate într-unul singur
Bateria înaltă pentru lavoar REA Rivo din cupru mat este combinația ideală de stil și funcționalitate. Nuanța caldă a cuprului, cu o structură fină a suprafeței, accentuează eleganța interiorului și completează armonios amenajările moderne ale băii.

| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Cod produs | REA-B9323 |
| EAN | 5906366027321 |
| Culoare | Cupru periat |
| Înălţime | 280 mm |
| Material | Alamă |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366027321 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Cupru |
| Înălţime: | 280 |
| Tratarea suprafeței: | Mat |
| Material: | Cupru |
| Formă: | Oval |
| Descarcare: | 155 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B9323 |
| Metoda de asamblare: | Na dosku, Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 155 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027321 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
